Novinka Hubert Grand

1100x385_1 (1)

Na jeseň 2021 obohatila rodinu sektov Hubert obohatila GRANDiózna novinka – sekty Hubert Grand.

Elegantný dizajn, štýlová matovaná fľaša a neodolateľná chuť. Sekt, ktorý sa bude nielen páčiť, ale očarí aj svojou sviežou chuťou, ktorá láka ochutnať opäť a znova.

Hubert Grand blanc zero dosage  je bez pridaného cukru no nepôsobí vôbec stroho, či sucho. Práve naopak, zamilujete si ho hneď po prvom dúšku.

Hubert Grand blanc a rosé. Oba sekty majú zvyškový cukor „Medium Dry“. Oslovia veľkú skupinu spotrebiteľov, ktorí preferujú polosuché sekty, zároveň sú však svieže a podmanivé.

Hubert Grand vzniká metódou Martinotti, vďaka ktorej je sekt ešte sviežejší vo vôni i v chuti. Chuť noviniek dokonale vyladila hlavná enologička Ingrid Vajcziková. A keďže Hubert je vždy sektom, tak aj pri tejto novinke sa môžete spoľahnúť, že bublinky vznikajú prírodnou cestou a toto cuvée spĺňa tie najprísnejšie parametre. Štýlový a atraktívny sekt poteší všetkých, ktorí si vedia život vychutnať.

Krst novinky Hubert Grand a symbolické privítanie novej linky

Miss Slovensko 2020 Leona Novoberdaliu, ktorá aktuálne reprezentuje našu krajinu na celosvetovej súťaži krásy v Miss World v Portoriku pokrstila nový Hubert Grand symbolicky lupeňmi ruží spoločne s riaditeľom vinárstva Petrom Krúpom.

Nový GRAND je doslova požehnaný krásou – okrem Leony mu veľa usmiatych a spokojných priaznivcov prišla popriať aj Miss Slovensko 2021 Sophia Hrivňáková,  Vicemiss Slovensko 2021 Janka Vozárová spolu s Miss HUBERT 2021 Grétou Sobekovou.