Príležitosti pitia sektu

Sekt môže výnimočný moment urobiť ešte intenzívnejší, sladší, alebo trvácnejší. Naopak, zlý výber sektu ho môže pokaziť. Výber šumivého vína by sa mal preto riadiť tým, s kým a pri akej príležitosti sa bude podávať. Tomu by mal zodpovedať aj charakter, buket, perlivosť, sladkosť a ďalšie vlastnosti sektu.

Oslávte výnimočné chvíle s rodinou

Narodeniny, výročia, životné úspechy. V rodine sa dôvod na oslavu nájde každú chvíľu. Okrúhle narodeniny jedného z rodičov, maturita alebo promócie, narodenie dieťaťa. Všetky tieto chvíle si každá rodina rada uchováva v pamäti. Samozrejmosťou je hostina a šťastné tváre vašich najbližších. Ideálnou čerešničkou na torte je vhodný sekt, ktorý podčiarkne výnimočnosť okamihu.

Nezabudnuteľné stretnutia s priateľmi

Je úplne jedno, či ste sa stretli na terase, alebo si užívate grilovačku na záhrade. Piknik na tráve má svoje čaro, dávajte však pozor pri pokladaní pohárov na nerovný povrch. Môže sa stať, že sa budete musieť skryť pred dažďom. No a? S priateľmi je zábava vždy a za každých okolností. Príjemné rozhovory sa môžu kedykoľvek zmeniť na párty a vy aj vaši priatelia budete na tento večer dlho spomínať.

Dámska jazda s príchuťou slobody

Niet nad dámske večery, pri ktorých sa dokážete schuti zasmiať, možno si aj poplakať, ale v prvom rade sa uvoľniť a byť sama sebou. Či už ide o príjemné posedenie v kuchyni, alebo o sviatočný večer, kedy sa vyberiete von v najnovších šatách, stretnutie s priateľkami je vždy malým sviatkom.

Romantický večer

K romantickej večeri toho nepotrebujete veľa. Seba, partnera a večeru. Ak však chcete, aby bol večer dokonalý, potrebujete oveľa viac – seba, svojho inšpirujúceho partnera, chutnú večeru a niečo, čo všetky zložky prepojí a zintenzívni ich chuť.

Svadobný
prípitok

Štrngnutie pohára je spoločné „áno“. Sekt na svadobnom stole by mal byť iskrivo žiariacou ozdobou a v rukách svadobčanov zase šperkom z tekutých perál. Preto sa oplatí venovať špeciálnu pozornosť nielen výberu toho správneho šumivého vína, ale aj jeho servírovaniu a prestieraniu.

Pánsky večer pre gentlemanov

Ak patríte k pánom, ktorí vedia, čo chcú, neradi robia kompromisy, no majú cit pre detail, pánske večery sú určite vašimi obľúbenými. Či už ich trávite v klube, alebo v súkromí, jedno je isté – exkluzívne večery v dobrej spoločnosti si zaslúžia exkluzívne nápoje.

Úspech v škole

Neskôr sa budú zdať skúšky a štátnice ako iba jedna z mnohých prekážok v živote. No vy viete, že práve teraz tvorí každá vydretá skúška a každý zápočet celý život. Na takýchto malých víťazstvách sa učíme oslavovať aj tie veľké. Naučte sa, ako si ich vychutnať štýlovo.

Športové víťazstvá

Energia, emócie, výbuchy, víťazstvo… Toto je opis perfektného športového úspechu, ale aj dobre chladeného a zaslúženého šumivého vína. Preto aj športovcom odporúčame niečo, čo výnimočné chvíle urobí legendárnymi.

Pohárik
po pracovnom dni

„Team“ znamená celok. Keď pracovný ruch a vypätie posledných týždňov na chvíľu opadne, jedno ucelené štrngnutie v spoločnej kuchynke urobí s teamom zázraky. Či už to boli týždne veľmi úspešné alebo aj o niečo menej, bodka za tvrdou prácou môže byť aj sekt z motivačnej poličky v chladničke.

Romantika
vo vani

Vzrušujúca bodka na záver romantického večera. Najlepšie je začať ho spoločne pripravenou večerou. V pozadí by nemala chýbať príjemná hudba. K dokonalej romantike však ešte niečo chýba. Tušíte správne, pohárik dobre vychladeného sektu.

Odmena pre seba

Sú dni, kedy jediné, čo potrebujete je tešiť sa z maličkostí a vychutnať si chvíľu pokoja. Nič by vám teda nemalo brániť v tom, aby ste túto predstavu naplnili. Či už sedíte na terase pri západe slnka alebo iba v pohodlí vášho domova, dobrú atmosféru vždy dotvorí pohárik vášho obľúbeného sektu. Vychutnajte si ho aj vo formáte 0,2 l a 0,375 l.

Veľké oslavy

Dôvod na oslavu sa nájde vždy. Niektoré udalosti však potrebujú niečo výnimočné. Promócie, svadby, výročia a ďalšie životné jubileá – všetky tieto udalosti nám zostávajú v pamäti celé desaťročia. A práve to je ten čas, kedy by ste mali siahnuť po 1,5 alebo 3-litrových variantoch šumivých vín od Hubertu.