Missky sa opäť stretli a spoločne navštívili vinárstvo Hubert v Seredi

HUBERT-1844-Novinky_obrazky-1100x385px-2 (1)

Vzácna návšteva vo vinárstve  HUBERT, sústredenie krásy a bubliniek

Aj pár mesiacov po finále súťaže si užívajú na výslní víťazky Miss Slovensko 2021 a 2020, absolvujú rôzne prehliadky, fotenia, prestížne akcie a pozvania. Jednou z výhod je aj to, že majú možnosť spoznať zaujímavé firmy, navštíviť miesta, ktoré bežne nie sú dostupné  pre všetkých a nahliadnuť do zákutí významných firiem. Jednou z nich je dlhoročný partner súťaže Miss Slovensko a jedna z najstarších a najprestížnejších firiem na Slovensku spoločnosť HUBERT J.E.

Miss Slovensko 2020 Leona Novoberdaliu , Miss Slovensko 2021  Sophia Hrivňáková , Vicemiss Slovensko 2021 Janka Vozárová a MISS HUBERT 2021 Gréta Sobeková  pricestovali  do Serede aby navštívili vinárstvo HUBERT. Na prehliadke vinárstva a v zákutiach výroby tradičných sektov Hubert ich sprevádzala renomovaná enologička Ingrid Vajcziková a  generálny riaditeľ spoločnosti Hubert Peter Krúpa.

Na vlastné oči sa mohli presvedčiť, ako zreje víno, ako vznikajú bublinky, ako to vonia pri výrobe sektu, či ako pomáha hudba pri jeho vyzrievaní.  Mali možnosť spoznať, ako tie najkvalitnejšie sekty Hubert, doslova fľaška po fľaške prejdú rukami dlhoročných skúsených pracovníkov, ako sú tvorené dlhým a náročným  procesom, ale hlavne so skúsenosťou, citom a láskou, kým sa dostanú na pulty a do pohárov slovenských milovníkov  bubliniek. Nechýbali ani ukážky atraktívnej sabráže s ostrým mečom a ochutnávky rôznych druhov obľúbených sektov.

Na prehliadke vo vinárstve Hubert sprevádzala Missky aj influencerka a blogerka Mirka Dobišová známa ako Fashionspy. Svojou eleganciou, štýlom a odborným módnym poradenstvom inšpiruje a edukuje mnoho slovenských žien aj mužov. Mirka je známa aj tým, že má rada slovenské značky, podporuje slovenské produkty, a preto nie je prekvapením, že spolupracuje práve s tradičnou značkou HUBERT. Veď 196 rokov skúseností  pri výrobe  „slovenského šampanského“ a obľúbenosť celého obrovského portfólia sektov robí zo značky HUBERT skutočnú legendu.

Na záver prehliadky a návštevy mali všetky Missky ako prvé možnosť ochutnať novinku, úplne novú kolekciu troch sektov HUBERT Grand. Zo Serede tak odchádzali nielen s dobrou náladou, pestrými zážitkami a novými znalosťami, ale aj s darčekom v podobe novinky Hubert Grand  a so špeciálnym prekvapením Hubert L´Original v personifikovanej podobe a s vlastným menom.