MISS Slovensko 2020 krstila novinku Hubert Grand

HUBERT-1844-Novinky_obrazky_1100x385px (2)

Jemná elegancia, ladné krivky, pastelové farby, iskra a sviežosť. Reč je nie len o krásnej Leone Novoberdaliu, Miss 2020, ale aj o novom sekte Hubert Grand.  Spája ich jemnosť, ladnosť, štýl  a práve preto v spoločnosti HUBERT J.E. v Seredi na prelome novembra 2021 pokrstila táto krásna Miss práve túto sviežu novinku.

Na novú kolekciu sektov Hubert Grand sa sypali sa voňavé lupene ruží, Miss Leona im zaželala úspech a priazeň: „ Je mi cťou, že môžem byť pri krste nového sektu, verím že bude mať pred sebou mnoho úspešných rokov tak, ako aj táto značka. Chcem poďakovať za vašu priazeň a podporu  pri projekte  Miss Slovensko a myslím si, že práve Hubert si zaslúži to najlepšie a najkrajšie.

Pri slávnostnom krste si spoločne pripili aj krásne dámy Miss Slovensko 2021 Sophia Hrivňáková, Vicemiss Slovensko 2021 Janka Vozárová a MISS HUBERT 2021 Gréta Sobeková,  spoločne so zástupcami spoločnosti HUBERT generálnym riaditeľom Petrom Krúpom a enologičkou Ingrid Vajczikovou.

Spojenie slovenskej ženskej krásy, súťaže Miss Slovensko a najprestížnejšej značky slovenských sektov HUBERT nie je náhodné.  Značka Hubert už dlhoročne spolupracuje a podporuje súťaže Miss  Slovensko. Lahodné bublinky v podobe kolekcie troch nových sektov Hubert Grand sú tiež inšpirované ženskou krásou. Tri pastelové farby na troch nových štýlových fľašiach plných zlatého šumivého moku sú ako stvorené pre oslavy, stretnutia a rôzne príležitosti na bublinky.  Ale pozor, sú vhodné nie len pre dámy, na svoje si prídu všetci aj pánski priaznivci bubliniek a kvalitného sektu.

Novinka  HUBERT Grand v podobe troch produktov: ružový Hubert Grand Rosé, zelený Grand Blank  a modrý Grand Zero Dosage -bez pridaného cukru, sú dostupné  na e-shope: www.najnapoje.sk  a čoskoro i v slovenskom maloobchodnom predaji.