Finalistky MISS SLOVENSKO 2018 si zasúťažili pred finále u nás v Huberte

Miss Slovensko 2018

Veľké finále súťaže krásy sa blíži. Už 28. apríla sa dozvieme, ktorá z tohtoročných účastníčok získa vytúženú korunku. Pred samotným galavečerom si jedenásť najkrajších Sloveniek odskočilo na návštevu do našej výroby šumivých vín. Čakala na nich nielen ochutnávka prémiových sektov, ale aj pestrý deň plný vedomostí a súťaží.

Zasúťažili si pred veľkým finále

Exkurzia výrobou sektu sa niesla v súťažnom duchu. Pripravili sme pre nich totižto hneď  niekoľko náročných úloh. Pri niektorých nechýbali dokonca ochranné pomôcky. Jednou zo súťaží bolo totižto aj ručné striasanie fliaš, ktoré je dôležitým bodom pri výrobe sektu klasickou metódou. Okrem nej ochutnávali súťažné sekty priamo v pivnici, kde sekty zrejú alebo sa pretekali v tom, ktorá najďalej vystrelí zátku pri otváraní fľaše šumivého vína. Na záver sme im odovzdali personalizované fľaše, vyrobené na mieru. Finalistky ich ozdobili svojimi podpismi. Po náročných disciplínach prišiel rad aj na ochutnávku sektov. Finalistky tak zistili, že u nás sa zďaleka nevyrába iba dobre známy Hubert de Luxe. V závere dňa na dievčatá čakala ochutnávka prémiových šumivých vín Hubert L’Original, ktorou ich sprevádzala naša hlavná enologička spoločnosti Hubert, Ingrid Vajcziková.

Príslovie koľko ľudí, toľko chutí sa opäť potvrdilo. Niektoré z finalistiek preferovali suchšie sekty, avšak väčšina sa priklonila k sladším variantom tohto exkluzívneho sektu. Najviac súťažiace Miss Slovensko 2018 zaujal jemný a svieži Hubert L’Original Rosé Brut, ako aj výnimočný červený Rouge Doux. Ten je určený pre gurmánov, ktorí si potrpia na kvalitu. Pýši sa krásnou rubínovou farbou a jeho chuť vynikne v kombinácii s čokoládou a vyzretými syrmi.

#HUBERTMISS

Dievčatá si priebeh celého dňa fotografovali a natáčali, a tak môžu fanúšikovia sledovať všetko z prvej ruky na Instagrame a Instastories finalistiek, ale aj oficiálnych profiloch Miss Slovensko a Hubert.

Viac o návšteve v Seredi si môžete prečítať na Refresheri.