Hubert získal exkluzívne ocenenie Best Buy Award

home-1_204556

V prieskumu trhu s názvom Best Buy Award  2017/2018 získala prémiová slovenská značka Hubert najväčší počet hlasov respondentov v kategórií šumivých vín. Rozhodujúcim kritériom pre hlasujúcich bol pomer najlepšej ceny a kvality šumivých vín na Slovensku.

Trhový prieskum Best Buy Award 2017/2018 hodnotí skúsenosti, názory a vnímanie spotrebiteľov, pokiaľ ide o poskytovateľov, ktorí ponúkajú spotrebiteľom najvyššiu hodnotu za vynaložené peniaze. Pre spoločnosť Hubert je prvé miesto v danej kategórií nielen významným spotrebiteľským ocenením, ale aj záväzkom do budúcnosti produkovať naďalej kvalitu za rozumnú cenu.

Prestížne ocenenia ICERTIAS už používa mnoho popredných medzinárodných i lokálnych spoločností vrátane spoločností Allianz, Baumit, Bonduelle, Bosch, Bramac, Danone, EXIsport, Henkel, Intesa Sanpaolo Banking Group, Kaufland, Lidl, Mecom Group, Nestlé, Procter & Gamble, Slovnaft, Unilever a mnohé ďalšie.

História spoločnosti Hubert J.E. siaha do roku 1825, kedy sa stala prvou spoločnosťou vyrábajúcou sekt podľa pôvodnej francúzskej metódy mimo Francúzka. Významné úspechy a rozvoj zaznamenala firma najmä pod vedením Johanna E. Huberta a jeho manželky Pauliny. Na miléniovej výstave v Budapešti v 1896 rakúsky cisár František Jozef I. ohodnotil Hubert slovami ,,Toto šampanské je vynikajúce!”. Prevádzka sa v roku 1952 presunula do Serede, kde pôsobí dodnes. Nosným prvkom značky je cisárom udelený erb Hubertovcov, ktorý sa objavil na etiketách fliaš J. E. Hubert už v 19. stor. Produkty spoločnosti Hubert J.E. sú pravidelne oceňované na medzinárodných vinárskych súťažiach.