Hubert v spoločnosti gastronomických odborníkov

fou-zoo-ga-2018

Na slávnostnom večeri Gurmán Award sme spoznali držiteľov odborných ocenení vo svete gastronómie. Medzi gastronomickou elitou nechýbal ani Hubert, ktorý bol partnerom kategórie Prémiová reštaurácia roka. 

Víťazstvo v tejto kategórii si odniesla reštaurácia FOU ZOO v Bratislave. Zároveň obhájila aj ocenenie Gurmán GOLD pre najlepšie slovenské reštaurácie, obdobu Michelínskych hviezd – tri Zlaté vidličky. „Kvalitná gastronómia je tímová práca. Každý človek má v systéme kvalitných služieb dôležité a nenahraditeľné miesto. A práve vďaka tejto súhre môžeme znovu prevziať toto slovenské najvyššie ocenenie pre reštauráciu,“ uviedol šéfkuchár reštaurácie a tretí najlepší slovenský kuchár Michal Konrád.

„Sme radi, že sme mohli byť súčasťou Gurmán Award a ocitnúť sa v spoločnosti najlepších odborníkov v gastronómii. Naším dlhodobým cieľom je podporovať zvyšovanie úrovne gastronómie a somelierstva na Slovensku,“ povedal marketingový manažér spoločnosti Hubert J.E. Peter Žoldoš.

fou-zoo-ga-2018

Zdroj foto: Gurmán Club, s.r.o.

Počas slávnostného večera tiež predstavili bedeker Gurmán na Slovensku, ktorý tento rok vyšiel ako lifestylový gastromagazín a pokrstený bol sektom Hubert L´Original. „Cieľom je edukácia a inšpirácia pre ľudí, ktorí sa chcú o dobrej gastronómii dozvedieť viac. Bedeker zostane aj v elektronickej podobe, aby priniesol rýchlu orientáciu pri výbere tej najlepších slovenských reštaurácii a služieb v nich,“ vysvetlil vydavateľ Rado Nackin.

zdroj-gurman-club-sro

Zdroj foto: Gurmán Club, s.r.o.