Hubert Club Zero Dosage nájdete v Národnom salóne vín!

narodny-salon-vin-c3

Vysoká cena nie je vždy merítkom kvality. Je tomu tak aj v prípade slovenského a cenovo dostupného šumivého vína Hubert Club Zero Dosage, ktorý patrí medzi tie najlepšie v roku 2020. Nefavorizovanému sektu sa dostalo (pre mnohých nečakanej) pocty, keď bol ocenený zaradením do Národného salónu vín 2020, čo len potvrdilo vysokú kvalitu, tvrdú prácu, erudovanosť a 195. ročné skúsenosti vinárstva Hubert J.E. vo výrobe sektov.

hubert-zd-novinka2

Zlatistá farba tohto šumivého vína je dosahovaná dokonalým zvládnutím charmatovej metódy výroby, ktorej výhodou je zachovanie čerstvosti a intenzity arómy vína. Jej spôsob spočíva v druhotnom kvasení sektu, ktoré prebieha v uzavretých tankoch veľkých objemov a v následnom plnení fliaš tirážnym likérom. Hubert Club Zero Dosage je jedinečný tým, že sa do sektu spomínaný expedičný likér nepridáva a tým získava prívlastok „zero dosage“. Práve preto si zachováva svoju „natur brut – zero dosage“ a zároveň elegantnú chuť, ktorú dlhodobo oceňujú mnohí odborníci a pivniční majstri. Zaradenie medzi najlepšie sekty na Slovensku iba podčiarkuje jeho výnimočnosť a kvalitu.

pecat-narodny-salon-vin

O zaujímavostiach výroby a vlastnostiach tohto sektu porozprávala pani Ingrid Vajcziková, hlavná enologička spoločnosti Hubert J.E.: