Horúce valentínske tipy

Rok ubehol ako voda a Valentín, sviatok zaľúbených, už znova klope na dvere. Možno si tiež lámete hlavu nad tým, ako ho odlíšiť od toho predošlého a ako z neho urobiť nezabudnuteľný romantický zážitok pre svojho partnera. Ponúkame Vám niekoľko horúcich valentínskych tipov, ktoré určite zaberú. Či sa už rozhodnete pre malý darček, romantickú večeru, horúci kúpeľ pri sviečkach či večer v divadle, zmyselný perlivý sekt by pri tom určite nemal chýbať. Odborníci totiž tvrdia, že sekt je vďaka svojim afrodiziackým účinkom oslavou lásky, romantiky, pohody a sexuálnej príťažlivosti. Sekt inšpiruje, povzbudzuje, odbúrava zábrany a podnecuje predstavivosť, preto by nemal na sviatok Valentína nikde chýbať.

• Valentínsky darček – keď chcete partnerovi darovať iba malú pozornosť, vhodným darčekom pre muža môže byť fľaša sektu, kniha či bonboniéra. Pre tých náročnejších to môže byť kozmetika, spodné prádlo, diár, kvalitné pero či cigara. Keď chcete skúsiť niečo iné, skúste darovať zážitok a na fľašu sektu pripevnite lístky do divadla, kina alebo poukážku na relaxačný pobyt vo dvojici.

• Romantická večera pri sviečkach – vychutnajte si s partnerom romantickú večeru pri sviečkach a poháriku lahodného sektu. Sekt totiž dodáva každej chvíli patričnú eleganciu a nádych luxusu. Keď sa rozhodnete pre reštauráciu, nezabudne včas na rezerváciu. Keď si vyberiete súkromie, skúste pripraviť doma ľahkú chutnú večeru a nešetrite fantáziou pri dekoráciách. Sekt rozvíri nielen vaše zmysly, ale aj kreativitu. Výsledná večera sa tak premení na romantický zážitok.

• Romantická prechádzka – prechádzka vo dvojici v prírode či v romantických uliciach mesta má svoje neodolateľné čaro. Atmosféru chladného príjemného večera môžete zavŕšiť posedením v príjemnej kaviarni a zahriať sa šálkou horúcej čokolády s pohárom červeného šumivého sektu, ktoré sa k čokoláde výborne hodí. Po návrate domov si môžete s partnerom posedieť s pohárom sektu pri kozube alebo sa zahriať v horúcom kúpeli.

• Horúci kúpeľ pri sviečkach – ak chcete stráviť s partnerom romantický valentínsky večer, doprajte si spoločný horúci kúpeľ pri sviečkach. Naplňte vaňu horúcou vodou s penou, na okraj položte misku s čerstvými jahodami, sektové poháriky, chladiace vedierko a fľašu vychladeného sektu. Romantické prítmie pri sviečkach a zlatistý mok vám dodá energiu a rozprúdi krv v žilách. Sekt znižuje vzdialenosť medzi ľuďmi a vzájomná náklonnosť medzi mužom a ženou sa prehlbuje.