Grandiózne vyznanie

banner-eshop

Lámete si opäť hlavu, ako svojmu blízkemu originálne vyznať lásku? Urobte to tento rok grandiózne. Napíšte svoje vyznanie priamo na obľúbený Hubert Grand.

Originálna Valentína

Limitovaná edícia lahodného sektu je teraz dostupná aj so špeciálnou fixou, ktorou napíšete alebo nakreslíte svoje vyznanie priamo na fľašu bubliniek. V kombinácii s elegantným dizajnom fľaše Hubert Grand tak venujete originálne vyznanie ako nik iný. Valentínsky Hubert Grand je dostupný na našom e-shope www.hubertonline.sk, alebo vo vybraných obchodoch.

Súťaž pre zaľúbených

Za svoje grandiózne vyznanie môžete byť dokonca odmenený. Pripravili sme pre vás súťaž „Najsrdečnejší Valentín“, do ktorej sa môžu zapojiť všetci, ktorí niekomu venujú Hubert Grand. Stačí, ak odfotíte svoje vyznanie na valentínskej fľaši Hubert Grand a fotku uverejníte na svojom Instagrame s hashtagom „#HubertValentin“.

hubert-valentin-smallV prípade, že nie ste na Instagrame, môžete sa zapojiť prostredníctvom súťažnej stránky najsrdecnejsivalentin.sk.  Stačí opäť odfotiť  svoje vyznanie a nahrať fotku na stránke.

Sedem zamilovaných získa exkluzívne ceny, napríklad Grand romantický víkend pre dvoch. Podrobné informácie o pravidlách súťaže, ako aj vyznania všetkých zapojených zaľúbencov, nájdete na súťažnej stránke www.najsrdecnejsivalentin.sk.

Sledujte aj náš Facebook alebo Instagram HubertSekt, dozviete sa vždy aktuálne informácie o súťaži.