Letná kampaň Hubertu v znamení ľahkosti

img_9288

Koľko héliových balónov treba k tomu, aby vzlietla jedna fľaša ľahkého nealkoholické sektu Hubert? Zisťovali sme to spolu s vami na Gurmán Feste!

Na bratislavskom Gurmán Feste vzlietla 12. júna o 14:00 fľaša nealkoholického sektu. Postaralo sa o to presne 156 héliom plnených balónov. Priamy prenos zo štartu mohli sledovať fanúšikovia sektu aj prostredníctvom Facebooku Livestream videa na stránke S Hubertom mi život chutí. Video videlo viac ako 6 tisíc ľudí.

Vypustenie fľaše sektu do vzduchu bolo súčasťou letnej online kampane najväčšieho producenta šumivých vín na Slovensku  Hubert J.E.. V aktuálnej letnej sezóne sa sústredí aj na zviditeľnenie nealkoholických sektov Hubert J.E.

Tvárou online kampane bol komik Ján Gordulič, ktorý samotný odlet fľaše tiež moderoval priamo na bratislavskom podujatí Gurmán Fest na Dostihovom závodisku v Petržalke. Ešte predtým si mohli facebookoví fanúšikovia tipnúť, koľko héliom naplnených balónov bude potrebných na to, aby sa fľaša sektu zdvihla do vzduchu. V koprodukcii s Jánom Gorduličom vznikli aj videá, ktoré upozorňovali na súťaž aj samotný pokus s balónmi. „Snažíme sa hľadať nielen originálne chute sektov, ale aj nové spôsoby, ako osloviť a zapojiť fanúšikov. Teší ma, že takáto akcia dokázala pobaviť nielen nás a jej priamych účastníkov na Gurmán Feste, ale tiež ďalších viac ako 6 000 divákov na Facebooku,“ dodáva Miloslav Popovič, Marketing Manager Hubert J.E..

Na stránke S Hubertom mi život chutí bolo v priebehu kampane uverejnených spolu 14 príspevkov a počet jej fanúšikov sa zvýšil o 1 014. Do tipovacej súťaže sa zapojilo 2 147 tipujúcich. Piatich z nich odmenil Hubert J.E. kartónom sektov. Spoločnosť udelila zároveň špeciálne ocenenie fanúšikovi, ktorý ako jediný uhádol presný počet balónov potrebných na vzlet fľaše. Mená výhercov firma vyhlásila 20. júna na stránke S Hubertom mi život chutí.

O kreatívu a realizáciu online kampane sa postarala komunikačná agentúra SEESAME Communication Experts.

Viac fotografií z bratislavského Gurmán festu 2016.