Fashion LIVE! 2016

Návštevníci bratislavského módneho festivalu sa budú môcť voziť službou UBER so zľavou. Pre návštevníkov prehliadkových dní Fashion LIVE! v Starej tržnici je pripravená 20 % zľava. Lacnejšiu jazdu s UBERom o  2 eurá bude mať aj prvých 200 návštevníkov, ktorí si v bare objednajú sekt Hubert alebo miešaný drink s týmto šumivým vínom.

20 % zľavu na jazdu UBERom si môžu uplatniť návštevníci, ktorí si do aplikácie zadajú promokód „hUBERtsekt“. O 2 eurá lacnejšie sa odvezú návštevníci, ktorí si v bare v Starej tržnici objednajú sekt Hubert alebo miešaný drink. „Chceme podporovať ľudí v tom, aby si náš festival módy vychutnali a nemuseli si napríklad lámať hlavu s dopravou. Preto podporujeme všetky možnosti zdieľanej alebo hromadnej dopravy. Navyše sekty a Hubert už k slovenskej módnej scéne neodmysliteľne patria. A tak sme radi, že bude s milovníkmi bubliniek aj na Fashion LIVE! a pomôže im bezpečne sa z podujatia odviezť,“ hovorí Zora Husarčíková, manažérka Fashion LIVE!.

Sekty Hubert J.E. sa budú servírovať v bare priamo v Starej tržnici. Pripravujú sa aj originálne miešané nápoje, ktoré budú môcť fanúšikovia módy ochutnať po prvý raz. „Móda je mimoriadne kreatívna disciplína, plná originality, nových nápadov a elegancie a sekty k nej majú veľmi blízko. Na Fashion LIVE! chceme milovníkom sektov priniesť jedinečné chute a zároveň sa im poďakovať užitočným darčekom v podobe zľavy na jazdu s UBERom,“ hovorí Miloslav Popovič marketing manager Hubert J.E.. Okrem toho chystá značka na podujatí ďalšie prekvapenia, ktoré módychtivým návštevníkom dajú možnosť kreatívne sa zvečniť fotkou na sociálnych sieťach. Komunikáciu na Fashion LIVE! pre Hubert J.E. navrhla agentúra Seesame.

Prehliadkové dni Fashion LIVE! sa konali v bratislavskej Starej tržnici od stredy 19. októbra, do piatku 21. októbra 2016.

Vychutnajte si s nami atmosféru z bratislavského módneho podujatia Fashion LIVE! Veríme, že ste si pochutnali na našom špeciálnom drinku so sirupom Herbert, bezpečne sa odviezli domov vďaka partnerstvu s Uberom a že usmievavé fotografie s Hubert zrkadlami navždy zvečnili príjemnú atmosféru na podujatí.