Fashion LIVE! 2018 vo vinárstve Hubert L’Original

_DSC5453

Šumivé vína Hubert neodmysliteľne patria k významným spoločenským podujatiam. Jedným z nich je i najprestížnejšie módne podujatie v roku – Fashion LIVE!. Tento rok vo vinárstve Hubert L’Original.

 

Prehliadky v spoločnosti bubliniek

Tradícia pokračuje a my sa i tento rok vidíme v Starej tržnici, kde si v spoločnosti nášho prémiového radu šumivých vín Hubert L´Original vychutnáme top módne prehliadky domácich i zahraničných zvučných dizajnérskym mien.

Príďte nás pozrieť do štýlovej Hubert zóny, kde na vás čaká špeciálne prekvapenie – na mieru vytvorená výnimočná architektonická inštalácia. Vychutnáte si pri nej pozornosť ako skutočná celebrita. Zažite, aké je to byť pod drobnohľadom renomovaného fotografa. Ako odmena vás čaká štýlová fotka na pamiatku.

To všetko v spoločnosti šumivých vín Hubert L´Original – jedinečného sektu, pripravovaného z vybraných odrôd slovenských akostných vín tradičným kvasením vo fľaši a citlivým spracovaním metódou transvals.

Navyše, v rámci aktuálneho šiesteho ročníka sme pripravujeme špeciálne prekvapenie v spolupráci s renomovaným módnym dizajnérom a krstným otcom nášho sektu Hubert Blanc de Noir – Borisom Hanečkom. Jedného štastlivca potešíme originálnou výhrou v podobe luxusného darčeka na mieru, z Borisovej dielne.

IMG_1146 s