Foto páru so sektom © Vlado Škuta
Foto výhľadu z Lomnického štítu © Marek Hajkovský

Čo môžete vyhrať?

Vyhrajte Originálny zážitok – neopakovateľnú noc pre zaľúbený pár na Lomnickom štíte s gurmánskou 4-chodovou večerou v nadmorskej výške 2634 metrov spojenou s degustáciou sektov Hubert a ubytovaním v nádhernom prostredí, vrátane cesty lanovkou na Lomnický štít a späť.
PrizePhotos
© Marek Hajkovský
PrizePhotos
© Marek Hajkovský
PrizePhotos
© Marek Hajkovský

Postup

Hubert Maison Fondée 1825
Hubert L'Original produkty
  • 1
    Zakúpte v termíne od 15. 3. do 31. 5. 2019 akúkoľvek fľašu Hubert L’Original.
  • 2
    Pokladničný doklad potvrdzujúci nákup zaregistrujte na www.hubertsekt.sk
  • 3
    Uschovanie pokladničného dokladu a jeho predloženie v čitateľnej podobe je základnou podmienkou odovzdania ceny v prípade výhry.

Zobraziť štatút súťaže

Prihláste sa do súťaže

Prihlásiť môžete nákup z fyzického obchodu pomocou DKP z pokladničného bloku ( kde nájdem DKP? ), alebo nákup z nášho eshopu HubertOnline.sk zadaním čísla objednávky

Prečo Hubert L’Original?

Sme radi, že ste sa rozhodli pre Hubert L’Original – pravú klasiku od najstaršieho výrobcu šumivého vína mimo Francúzska. Ukázali ste tak svoju výnimočnosť a rozhľadenosť!

Hubert L’Original je prvotriedne šumivé víno, vyrobené sekundárnym kvasením priamo v uzavretej fľaši. To dáva tomuto vínu delikátne jemné perlenie a vyvážené chuťové vlastnosti.

Slovenský pôvod vybraných odrôd a francúzske know-how sa spojili, aby vytvorili neopakovateľný zážitok pre každého, kto si chce vychutnať skutočný Originál.

Kúpiť Hubert L'Original online